Spanish Fly

Spanish Fly Orjinal Azdırıcı Damla

Cinsel isteksizlik çeken bayanlara özel azdırıcı yardımcı damla. Her türlü soğuk sıcak   içecekle kullanılır. İster haberli ister habersiz kullanılabilir. Damlayı içen bayan boşalarak rahatlamak zorundadır. 5 kullanımlıktır.
Spanish Fly Azdırıcı Damla Nedir ?
Bayanlarda cinsel istek uyandırıp bayanları tabiri caizse seksüel arzu yaparak cinsel yönden azdıran afrodizyak damlalara bayan azdırıcı yardımcı damla denir.

Bayan azdırıcı yardımcı Damla Nasıl Kullanılır ?
Bayan azdırıcı yardımcı damlayı kullanmak çok kolaydır asitli, asitsiz, sıcak, soğuk, kafeinli ve

aromalı herhangi bir içeceğin içerisine 15 Damla damlatılarak veya dil altına 3 ml damlatılarak kullanılmaktadır.

Spanish Fly Tanıtım Videomuz

Bayan azdırıcı yardımcı Damla Ne zaman Kullanılabilir ?

Bayan azdırıcı yardımcı damlayı kullanmak çok kolaydır asitli, asitsiz, sıcak, soğuk, kafeinli ve aromalı herhangi bir içeceğin içerisine 15 damla arası Kadın azdırıcı yardımcı Damla

Ben 1 yıldır evliyim fakat eşimle cinsel ilişkiye daha giremedim.

 • Eşim benimle sevişirken çok soğuk davranmakta.
 • Arayan bir bayan benim bir bayan arkadaşımın bir problemi var partnerine karşı cinsel istek duymuyor bu damla işe yararmı ?
 • Arayan bir erkek merhaba benim arkadaşımın bir kız arkadaşı var fakat daha cinsel ilişkiye giremediler ne yapabilirim ?

Kadınlarda Yukarıda sıraladığımız bir kaç örnekte olduğu gibi bayan azdırıcı yardımcı damla kullanılan kişide cinsel yönden istek  sağlamaktadır.

Şimdi diyeceksiniz ya azdırıcı yardımcı ile bu mümkünmü sonuçta bu dürtü cinsel istek belli bir yaşa gelmiş her insanda vardır ve farkında olmadan günlük hayatımızda aslında bizler birtakım doğal afrodizyaklar kullanmaktayız Bu dürtüleri ateşleyen afrodizyak maddeler bu ürünün içerisinde mevcuttur ve bu da Kadın azdırıcı yardımcı Damla olarak etki göstermektedir.

Bayan azdırıcı yardımcı damla etkisi ?

Bayan azdırıcı yardımcı damla etkisi? Bayan azdırıcı yardımcı damlanın tam etkisini bayanın alması sağlandıktan sonra kısa bir sürede etki ettiğini göreceksiniz. Bayan orgazm duygusu ile dolarak boşalmayı arzulayacak ve Kadın azdırıcı yardımcı damlanın etkisi boşalmasını sağlayana kadar peşini bırakmayacaktır.

Kadın azdırıcı yardımcı damla etkisi sayesinde bayan sürekli boşalma hissi nedeni ile partnerinden beklentileri hat safaya çıkarak elinde olmadan azgın bir hale gelcektir.
Bayan azdırıcı yardımcı etkileri nelerdir ?

Kadın azdırıcı yardımcı damla etkileri damla içeriğindeki afrodizyak etkili maddeler sayesinde doğal ve kısa sürede etki eden bir yapıdadır. Kadın azdırıcı yardımcı dama nasıl etki eder, kadın da azdırıcı yardımcı damlanın etkisi nedir bunu partnerinizin damlayı haberli veya habersiz almasını sağlayarak kendiniz test edebilirsiniz.

Her türlü içeceğe katılarak gizlice veya direkt olarak bayanın almasını sağlayın ve gerisini kadın azdırıcı yardımcı damlanın etkisine bırakın.

Bayan azdırıcı yardımcı yardımcı damla nasıl kullanılır ?

Bayan azdırıcı yardımcı yardımcı damla nasıl kullanılır? damlayı kullanmak çok kolaydır asitli, asitsiz, sıcak, soğuk, kafeinli ve aromalı herhangi bir içeceğin içerisine 3 ila 5 damla arası damlatılarak kullanılmaktadır. Bayan azdırıcı yardımcı damlanın tam etkisini görmek için asitsiz ve normal sıcaklıktaki içeceklerde kullanmanız tavsiye edilir.azdırıcı yardımcı Kullanırken Asitli veya sıcak içeceklerde uygulanan azdırıcı yardımcı damlanın , asitsiz ve soğuk içeceklerde uygulanana göre daha az etki gösterdiği tespit edilmiştir. Kadın azdırıcı yardımcı Damla Nasıl kullanılır telefonla da bilgi alabilirsiniz.

Bayan azdırıcı yardımcı damla yan etkisi ?

Bayan azdırıcı yardımcı damlanın herhangi bir yan etkisi yoktur. Ürünümüzü güvenle kullanabilirsiniz. Ürün Kullanımında dikkat etmeniz gereken kurallar vardır. Bayan uyarıcı damlaları kullanma talimatlarında belirtildiği oranda kullanmanız tavsiye edilir. Çok faz kullanmak , çok fazla etki göreceğiniz anlamına gelmemektedir.

azdırıcı yardımcı Damla yan etkilerine raslanmadığı ve müşterilerimiz den bu yönde bir dönüş almadığımızı bildirmek isteriz. Yan etkileri bulunmayan doğal ürünleri sitemizden bulabilirsiniz.

Cinsellik kadın ve erkekler için gerekli olan karşılıklı dürtülerin olduğu bir durumdur. Kadın ve erkeğin birbirlerine karşı zevk dürtüleri ile cinsellik kavramı açığa çıkar. Cinsellik duygusu hormonsal bir sıkıntısı olmayan herkesin sahip olduğu bir duygudur.

Cinsel istek değişik uyaranların varlığı ile ortaya çıkar. Bazı durumlarda ise cinsel isteksizlik olma durumu vardır. Tıbbi yönden bakılırsa kadınlarda hastalıkların cinsel isteksizlik oluşturduğu söylenebilir. Ancak psikolojik nedenler de cinsel isteksizlikte çok önemli yer kaplar. Bunları açıklamak gerekirse;

 •  Depresyon hali
 •  Güvensizlik
 •  Utanma
 •  Acı korkusu
 •  İlaçların yan etkileri
 •  Çevre ve aile baskısı
 •  Yetiştirilme şekli
 •  Hamile kalma korkusu

Cinsel isteksizlik oluşturacak durumlara örnek olabilir.

Bu durumlarda oluşacak cinsel isteksizliği ortadan kaldırmak için bayan azdırıcı damlalar bulunmaktadır. Bu damlalar afrodizyak etkisi oluşturur ve bayanların cinsel aktivitelerini kolaylaştırır. Azdırıcı damlaların hem psikolojik hem de fizyolojik etkileri bulunmaktadır.  Bu damlaların en önemli etkisi ereksiyonu kolaylaştırmaya yardımcı olarak ereksiyonu sağlamaktır. Cinsel açıdan isteksiz olan bayanların cinsel aktivitesini sağlamaktadır.  Doğru kullanıldığında etkileri kullanımdan bir saat sonra başlar ve afrodizyak  etkisi gösterir. Bu etki ile cinsel anlamda heyecan artar ve cinsel istek uyanır. İlişki isteğinin artması ile genital bölge duyarlılığı artar. Bu sayede orgazm olmak kolaylaşır ve cinsel ilişkide sorunlar ortadan kalkar. Sorunsuz bir ilişki ortaya çıkar.

Kadınlar, genel olarak cinsel arzularını ve duygularını bastırmak ya da belli etmemek konusunda erkeklere oranla daha başarılılar. Birkaç istisna olsa dahi genel olarak bu durum böyle ve zaten bu yöndeki genel yargı ve talep de bu şekilde…

Erkekler daima yoğun arzu ve istek ile belirginleşirken bayanlarda bu biraz daha geridedir. Öğretilenin aksine kadınlar erkeklerden daha çok arzulamakta ancak bunu gizlemeyi iyi bilmektedirler. Bu yetiye sahip olmayan erkekler ise kişiler tarafından arzulanmadıklarını düşünebilmektedirler.

Tamamen yanlış olan bu düşünce bayan uyarıcı damla ile tarihe karışacak. Ürün partnerinizde uyarıcı etki yaratarak içindeki ateşi gizlemesine engel olacak. Bildiğiniz üzere hormonsal faaliyetleri ateşleyen bu ürün partnerinizin sizden uzaklaşmasına imkan tanımayacak.

Tamamen zararsız olan bu ürün partnerinizle aranızdaki buzları eritmekle kalmayıp buharlaştıracak. Oldukça hızlı şekilde nüfuz eden ürün, sizi oldukça şaşırtaaktır. Günlerdir sizden uzak kalmaya çalışan partnerinizi, bir anda size yaklaştıracak. Karşı koyulmayacak bir arzu noktasına ulaşmış partnerinizle, gönül bağlarınızı kuvvetlendirme imkanına sahip olabilecekseniz.

Ürünü internetten online olarak sipariş edebilir, yerinizden dahi kalkmadan kapınıza kadar getirebilirsiniz. Unutmayınız ki, öncesinde ağır bir yemek yenilmiş ise etki süresini uzatabilir ancak; devamlılığına bir sorun teşkil etmez,süreyi kısaltmaz.

Ürünün kullanımına ilişkin tüm detayları prospektüsü içinde bulabilirsiniz. Ancak sormak istediğiniz her türlü soru için iletişim butonlarını kullanarak bizimle iletişime geçebilir ya da yorum bırakabilirsiniz…

Bu damla sizi çok yakacak !

Müşteri Yorumları (32 Yorum)

 • Müşteri Yorumları
  • Aysel. G

   Öncelikle bu ürünü kullanıp buraya yorum bırakanlara teşekkür ediyorum. Eşimi bir süredir istemez olmuştum neredeyse onunla iki kardeş gibi yatıyorduk sürekli, fakat bunun böyle olmayacağını oda biliyor bende biliyordum. Ben kendimi ona bırakamıyordum, oda beni azdıramıyor idi… Sürekli takıldığım bir platform sitesi var, onu burada yayınlayamacağım orada bu siteden ürün alan bir bayan arkadaşa denk geldim. Ama hemen buraya güvenmeden önce diğer siteler ile önceden karşılaştırdım.. Bayan azdırıcı yazdım google’a tüm sitelere tek tek girip kontrollerini tamamladım, azdırıcı ilaç yazdım baktım, bayan azdırıcı damla yazdım ve en sonunda gerçekten burasının diğerlerinden farkının olduğunu gördüm. Telefondaki arkadaş ile konuşurken gayet rahattım, ona resmen özel hayatımı anlattım ki oda zaten günde yüzlerce kişi ile, bu konuları görüşüyoruz dedi ve birşeyleri çok hoşuma gitti doğal olarak bir iki etken verdiler bunları deneyin olmaz ise bayan azdırıcı damla kullanın dediler. Gerçekten dedikleri doğal etkende iyiydi ama eşime hala kendimi bırakamıyordum. 3 adet farklı bayan azdırıcı olduğu söylendi ben işimi garantiye almak için spanish fly, blue drops ve blackberry bayan azdırıcı damla siparişi verdim, kutu geldiğinde eşimede hediye göndermişlerdi. ve gerçekten kullandıktan sonra kendime inanmadım ben bu kadar azgın olamazdım eşim bana yetmiyor birisi daha olsa onuda isteyecek kıvama gelmiştim ama sayenizde cinsel hayatım düzene geçti teşekürler arkadaşlar.

 • Müşteri Yorumları
  • Sevda. U

   Eşim çok istekli fakat ben ona yetersiz kalıyordum ve bu sebeplerden dolayı birçok kez ilişkimiz yarıda kesildi. Araştırmalarım sayenizde sitenizi inceleme fırsatı buldum bayan azdırıcı damla dikkatimi çekti ve iyiki sipariş vermişim yetemediğim eşime artık aksine o bana yetersiz kalıyor..

 • Müşteri Yorumları
  • Erman. D

   Selam dul bir beyim, sevgilimi bir türlü cinsel ilişkiye ikna edememiştim sitenizden bayan istek arttırıcı siparişi verdim sevgilimden habersiz içeceğine damlattım 15 dakika sonrası kendisi istediğini söyledi ve ilişkiden sonra bende durumu anlattım fakat şuan ikimizde çok mutluyuz sağolun iyiki varsınız..

 • Müşteri Yorumları
  • Kamile. D

   Artık yaşımın ilerlemesi sebebiyle ilişkim eski enerjisini kaybetmişti ve bayan azdırıcı damla ile tekrar kazanmak için birçok siteden sipariş verdim fakat etkisini göremedim. Sitenizi inceleyerek sizlere güvendim ve yardımlarınız sayesinde şuan eskisinden daha da enerjiğim. Teşekkürler DR Medikal ekibi.

 • Müşteri Yorumları
  • Ahmet. H

   Eşimle yeni olmamıza rağmen çok isteksizdi internette bunun çözümünü ararken reklamlarınıza denk geldim ondan habersiz içtiği çaya 5 damla damlattım ve cinselliğe kapalı olan kadın sayenizde bayan azdırıcı damla< ile kollarıma kendisini bıraktı evliliğimi düzene soktuğunuz için teşekkür ederim sizlere minnettarım.

 • Müşteri Yorumları
  • Havva. K

   Eşim çok istekli fakat ben bir türlü onun kadar olamıyordum ve hep tek seferle bitiriyordum eşimin başkasına gitmesinden korktum ve sizler tarafından bayan azdırıcı damla sipariş ettim şuan çok iyiyiz teşekkür ederim size

 • Müşteri Yorumları
  • Saniye. A

   Merhaba 5 senelik evlilik hayatımın en zor zamanlarını geçiriyordum kendimi ilişkiye adapte edip eşime teslim olamıyordum internetten araştırdığımda sitenizi farkettim. Önceleri tereddütlerim vardı fakat spanish fly bayan azdırıcı damlanız gerçekten şaşırtarak beni farklı kişiliğe bürüdü kullandığımda artık kendimi eşime bırakmış hatta daha daha diye haykırıyordum teşekkür ederim dr medikal ailesi…

 • Müşteri Yorumları
  • Selinay. A

   Reklamlardan görüp sitenize girdim aslında herhangi eksikliğim yoktu fakat daha ateşi ve hazzı yüksek bir gece için sitenizden bayan istek arttırıcı damla siparişi verdim gerçekten çok teşekkür ederim hızlı kargo için

 • Müşteri Yorumları
  • Fidan. G

   Eşimle görücü usülü evlenmiştik fakat o cinsellikte çok iyiydi ben kendim ona serbest bırakamıyor bıraksamda çok canım yanıyordu damlanızı kullandım ve şuan cidden çok iyiyiz tşk ederim bayan istek arttırıcınız için

 • Müşteri Yorumları
  • Kemal. S

   Eşimle evlilik hayatımız çok iyi gitsede cinsel yaşamda eksik yönleri vardı bende ona sürpriz için doğum gününde bayan azdırıcı damla aldım ve kullandı içeceğinin içine 8 damla kadar attım 15 dakika sonra oda bana güzel bir hediye verdi sağolun arkadaşlar çok ilgilisiniz.

 • Müşteri Yorumları
  • Züleyha. H

   Eşim her gece bir birliktelik isteyen biri olduğu için ben onun yanında pasif kalıyordum ve ilişkiye kendimi çoğu zaman hazır hissetmiyordum ve bu sebeple sürekli tartışmalar oluyordu aramızda. Internetten bu siteyi buldum ve içlerinden en güvenilir bu geldi arkadaşları aradığımda yetkili bir bey ile de görüştürdüler çözümünün bayan istek arttırıcı damla olduğunu söyledi. İyiki varsınız…

 • Müşteri Yorumları
  • Tenzil. s

   Eşimi artık farklı bir şekilde etkilemek istiyordum fakat cinselliğe çok uzaktım ve bunu yakınlaştırıcı bir çaba olarak araştırdığımda bu damlanın işlevini çok metettiler bende kullanıp gerçekten içimdeki soğuğun sıcağa dönüştüğünü farkettim ve taraflarına sipariş verdim kullandığım andan 15 dk içinde etkisini gördüm. TEŞEKKÜRLER

 • Müşteri Yorumları
  • Muhsin. B

   Eşimin yaşı benden biraz büyük ve sanırım bu yüzden gece ilişkilerimizde kendisini bırakamıyor yada isteksiz kalıyordu. Denemek istediğimi söyledim ve beraber sipariş verdik kullandık. Gerçek bir etkili şaşırtırıcı bir formül, bu yüzden mail atıyoruz tarafınıza çok mersi arkadaşlar.

 • Müşteri Yorumları
  • Sarıhan. B

   Eşimin cinsel isteksizliği sebebiyle evlilik yıldönümümüz için siparişte bulundum. Yetkili arkadaş nasıl kullanıcağı hakkında gayet iyi bilgiler ve önerilerde bulundu sayelerinde bir yıldönü diğerlerinden farklı geçti..

 • Müşteri Yorumları
  • Zeliha. T

   Eşimle severek evlenmediğimin yanı sıra cinsellikte isteksizlik soğukluk hep geçmiş zamanlarımdada vardı. Ürün yorumlarına güvenerek okudum ve arkadaşla telefonda konuşurken etkisi olursa yorumumu yazarım dedim. Kullandım, bir hafta sonra memnuniyet anketi için aradılar tarafınıza o yüzden bu maili gönderiyorum teşekkürler ediyorum cidden sizi siz olmaktan çıkaran bi ürün bu.

 • Müşteri Yorumları
  • Sevda-Ceren-Aysun

   Merhabalar biz üç lezbiyeniz fakat tahrik olmamız için illada birinin soyunması lazımdı bunu bu bayan azdırıcı damla ile deneyecektik. DR Medikal’den etkisini görmek için 3 bayan azdırıcı aldık birisi blue drops, birisi spanish fly, diğeri ise blackberry’di gerçekten içlerinde birinin etkisi çok iyi diğerlerine göre ismini söylemiyorum: sadece görün deneyin diyorum :))

 • Müşteri Yorumları
  • Ahmet U.

   Eşimle birdefa ayrıldık, sonra tekrar barıştık fakat hiçbişey eskisi gibi değildi. Googlea bayan azdırıcı damla yazdım ve en güvenilir bu site geldiği için sipariş verdim, Yine içgüdülerim beni yanıltmadı etkisini 30 dk içinde gördüm şuan çok mutluyum herkese teşekkürlerimi arz ederim..

 • Müşteri Yorumları
  • Koray. Y

   Eşimle değişik fantaziler deniyorduk ama kendisini adapte edemiyordu bu sebeple sitenize girmiş ve ürün sipariş vermiş gerçekten çok mennun kaldık bittiğinde tekrar yenilicez

 • Müşteri Yorumları
  • Hamidiye. D

   mrb, muhafazakar bir semtte oturduğumdan eczaneden alamadım, bayan azdırıcı damla yazdığımda en iyi güvenilirde bu site geldi. Telde görüştüğüm Efe beyde çok kibardı yardımcı oldu… Benim aslında sorunum yoktu ama yaşça küçük olan partnerimi zirveye çıkaramıyodum taaki bu ürünü kullanana kadar çok iyisiniz.

 • Müşteri Yorumları
  • Emel. G

   Bir evli bayan arkadaşım için alıp merak edip kullandım gerçekten elim hiç vajinal bölgemden çıkmadı, şakası bile gerçemiş gerçekten bayan azdırıcıymış, tavsiye ederim…

 • Müşteri Yorumları
  • Esra

   Merhabalar cinsel isteksizlik sonunum için bir çok ilaç denedim ve hiç bir etkisini görememiştim. En son DR Medikali internet üzerinden buldum bana spanish fly damlayı önerdiler orjinal bandrollü sağlık bakanlığından onayı olduğunu söyleyince sipariş verip aldım gerçekten etkili ve kaliteli bir damlaydı daha önce kullandıklarımdan çok farklıydı hiç pişman değilim şişenin ve kutunun üzerinde nasıl kullanılacağı detaylı bir şekilde anlatılmış çok memnun kaldım tereddüt etmeden alabilirisiniz.

 • Müşteri Yorumları
  • Pınar. S

   Merhabalar sizlere kayseriden yazıyorum, spanish fly ilk önce eczanede gördüm fakat çekindiğimden alamadım daha sonra internete nasıl güveneceğim derken bu siteyi gördüm. Bayanların üzerinde azdırıcı etkileri yazmasıyla cinsel hayatınızı düzene sokar gibi cümleler ürün için pozitif düşünmeme neden oldu ve siteyi incelediğimde en kurumsal bu firma geldi, tanıtım fiyatıyla 79 tl den 59 tl ye sattıklarını söylediler ve ürünü sorgulayarak orjinalliğini teyit edebileceğimizi söylediler gerçekten bayan azdırıcı damla olarak ilkkez bu ürünü denedim ve sonunda yüzde yüz olarak güzel bir sonuç aldım tekrarını verdim siparişlerin teşekkür ederim tüm ilgili kişilere..

 • Müşteri Yorumları
  • Nezaket. Y

   Selam! Bayan azdırıcı ile ilgili arayışlarım uzun süredir devam ediyordu, orijinal hologramlı barkod doğrulamalı olarak hayata geçildiğinde ve indirimli olarak kargo dahil tek fiyatla satılmaya başladığında bu siteyle beraber bir başka siteden daha sipariş verdim ama bu siteninki orijinal çıktı sonra bayan arkadaşlarıma da sipariş verdik memnun kaldık. Kesinlikle tercih ediniz!!!

 • Müşteri Yorumları
  • Erdem. B

   Cümleten selamın aleyküm… Karımla evliliğimizin 10. Senesini geçen günlerde geride bıraktık, 2 yıl gibi bir zaman bildiğiniz iki arkadaş gibiydik… Bu ürünü tavsiye üzerine tercih ettim ve belki abes gelse de evlilik yıldönümü hediyesi olarak eşime bayan azdırıcı aldım… Beraber uzmanların önerdiği gibi güzel bir erotik film eşliğinde izledik ve muhteşem etkileri olduğunu gördük, artık eskisi gibi yaşantımıza geri döndük. Bu sebepten dolayı firma çalışanlarına da çeşitli hediyeler gönderdim, gerçekten çok ilgili ve dürüstler..

 • Müşteri Yorumları
  • Azra. K

   Evliliğimin 3. yıldönümünde kocamın gizli sürprizi olarak bilmeden kullandım gerçekten yerimde duramadım benim gibi ağır bir bayanı bu hale getirdiğiniz için ne demek lazım bilemedim:) Ama çok farklı bir duyguydu ve teşekkürlerimi iletmek için tarafınıza mail atıyorum. Ürünü inceledim bayağı hologramlı ve barkodlu olması gerçekten spanish fly in orjinalliğini doğruluyor…

 • Müşteri Yorumları
  • Sezen. F

   Hamilelik sürecinde artık kendimi herşeye kapatmıştım fakat doktorumla görüşüp ilişkiye girebileceğim hakkında onay aldım ama bir türlü kendimi eskisi gibi bırakamıyordum resmen cinselliğe soğumuştum, Makale okurken bayan azdırıcı damla olarak dikkatimi çeken ürün spanish flydi ve sadece meraktan kullandım kendi kafamda kurduğum etkisi olmazlar’ı geçtim ve 59 tl yi nereye vermiyorum ki diye düşündüm. Firma kendini gayet ağırdan aldığı için pazarlamacı değil ve ürün hakkında doğru bilgi verdiği için siparişimi verdim ve kullandım. Gerçekten etkili bir ürün, tüm bayanlara tavsiyemdir…

 • Müşteri Yorumları
  • İlhami. K

   Çok samimi bir iş arkadaşım olan Seda’da bu damlayı denemek istedim ve kendisine hiçbir bilgi vermeden kahvesinin içine 15 damla kadar damlattım.. Seda’da öyle bir hareketlenme oldu yerinde duramıyodu ve o ara wc doluydu sürekli kapısına vuruyordu çıkması için içeridekilerin eminim ki odamda müşteriler olmasaydı, hiç istemediğim sadece arkadaş gözüyle baktığım arkadaşımla bile bu bayan azdırıcı ile ilişkiye girmek zorunda kalcaktım ve eminim kesin parçalardı… Seda’da olan bu etkinin eşimde olacağını merak ettim ve aynı taktiği onda kullandım inanın çok farklı bir gece geçirdik ve ertesi gün işe gidemedim.. Güzel bir ürün yapmışlar gayet etkili ve kaliteli üstelik birde türkçe kullanım nasıl yapılır yazmışlar.

 • Müşteri Yorumları
  • Damla H.

   işsel streslerimden dolayı bu damlayı pek araştırmaya girmeden kullanmaya başladım. İçinizde sanki bitmek bilmeyen bir enerji yaratıyor ama siz bu enerjiyle bi süre sonra başa çıkamıyorsunuz ve onu dışarı atmanız gerekiyor bunun için tek çare ilişki yani ben o an kim olursa olsun onu isteyebilecek bir türdeydim tehlikeli bir damla :))

 • Müşteri Yorumları
  • Ersel A.

   Sanırım eşim menopoza girmişti ve bir süredir resmen abla kardeş gibi aynı yatağa giriyor birbirimize sırtımızı dönüp uyuyorduk ve o içindekileri dışa aktaramadığı için çok sinirli ve agrasifti böyle devam etseydi kesinlikle ondan soğuyacaktım bu sebepten dolayı damla kullanmaya karar verdim akşam son yatmadan çaylarla beraber damlayıda ilave ettim yatağa gittim

 • Müşteri Yorumları
  • Saniye. P

   Eşimle görücü usulü evlendim. Evlendiğim ilk günden beridir hep isteksiz oldu ilişkilerim bunun artık isteksiz olmaması lazımdı çünkü artık çocuğumuz vardı. En yakın arkadaşım ile bu durumu görüştüm ve o da cinsel isteksizlik probleminin olduğunu bunu bayan azdırıcı damla adıyla satılan Spanish fly ‘in çok etkili olduğunu söyledi.. Ona çok güvendiğim için sipariş verdim ve denedim gerçekten muhteşm bir etkisi vardı kendi büyüsü içine beni aldı resmen. Tüm isteksiz bayanlara tavsiye ediyorum…

 • Müşteri Yorumları
  • özkan keleş

   merhaba bu ürünü herkes kullanabilirmi mesela herhangi bi rahatsızlığı olan antitepresan kullananlar mesela kalpte ritim bozukluğu olanlar bu konuda bilgi verirseniz sevinirim

  • Müşteri Yorumları
   • admin

    Merhabalar, Bu tür sıkıntısı olan müşterilerimize doktora başvurmalarını tavsiye ediyoruz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?